OPEL ASTRA FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ VE OPEL ASTRA FREN BALATASI DEĞİŞİMİ | Nisa Oto Servis | Motor | Mekanik | 0538 432 01 58
Open/Close Menu Aracın marka ve modeli farketmeksizin ihtiyacınız olan tüm servis, bakım, onarım, kaporta, boya, elektrik, elektronik, beyin tamir, şanzuman revizyon, motor revizyon vb. hizmetlerimizden faydalanın.

Opel Astra fren balatası ve fren diski değişimleri, otomobili sürüş tarzınızla doğrudan orantılıdır. Fren balatası ve fren diski çalışma yapısı gereği birbirine sürtünerek çalışır ve zaman içerisinde yıpranır. Bundan dolayı, fren balatası ve fren diski değişim zamanları arabanızı sürüş tarzınıza göre şekillenmektedir. Sportif sürüşlerde daha çabuk yıpranan fren balatası ve diski, sakin kullanımlarda daha uzun kilometreler boyunca kullanılabilmektedir. Ancak fren diskleri her 50 60 bin kilometrede bir, fren balataları ise her 30 40 bin kilometrede bir kontrol edildikten sonra ihtiyaç duyuluyorsa mutlaka değiştirilmelidir. Fren balatası değişimi ve fren diski değişimi yapılırken, Opel özel servis ve Opel yetkili servis fiyatları iyi araştırılmalı ve tercih buna göre yapılmalıdır. Sırf ucuz olduğu içinde kalitesiz araba parçası seçerek, fren balatası ve diski değişimi yaptırmak, bu parçaların daha kısa sürede yıpranmasına neden olacaktır. Bu da ekstra maliyet anlamına gelmektedir. Mobil Oto Servis’te yapılan Opel Astra fren diski ve fren balatası değişimlerin de orijinal Opel yedek parçaları kullanılmakta ve bu parçalar arabanıza mobil olarak ev ya da iş yerinizin önünde takılabilmektedir. Bunun dışında yapılan tüm bu işlemlere 1 yıl ya da 10.000 kilometre garanti sunulmaktadır. Ayrıca Opel Astra marka arabanızın baskı balata, triger kayışı, triger zinciri, amortisör, V kayışı gibi parçalarının değişimleri de Mobil Oto Servis garajında garantili olarak, profesyonel ustalar tarafından yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için www.nisaotoservis.com u ziyaret edebilirsiniz.Fren balatası ve fren diski, arabanızın fren sisteminin en önemli parçalarındandır. Fren balatası ve fren diski değişimleriyle ilgili net bir kilometre vermek doğru değildir. Birbirine sürtünerek çalışan yapısından dolayı, değişim zamanları da buna bağlı olarak değişebilmektedir. Fren balatası ve fren diski fiyatları iyi araştırılmalı ve değişim yapılırken de mutlaka orijinal oto yedek parçaları kullanılmalıdır.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 AUTO–SERVICE THEME | MADE WITH LOVE!

logo-footer

Bizi Takip Edin: