Tesslim Rent A Car |Lüks Araç Kiralama | Nisa Oto Servis | Motor | Mekanik | 0538 432 01 58
Open/Close Menu Aracın marka ve modeli farketmeksizin ihtiyacınız olan tüm servis, bakım, onarım, kaporta, boya, elektrik, elektronik, beyin tamir, şanzuman revizyon, motor revizyon vb. hizmetlerimizden faydalanın.
Tesslim Luks arac Kiralama

Farklı beklentileri en iyi şekilde karşılayan sitemizin hizmetlerinden sizler de kesinlikle memnun kalacaksınız. Etkileyici ve farklı şekillerde sizlere en özel ve lüks araç kiralama hizmeti sunan sitemiz, en etkin sonuçları almanızı sağlayacaktır. Bu şekilde beklentileriniz de farklı ve etkin olarak karşılanmış olur. Heyecan dolu bir sürüş keyfini sorunsuzca yapabileceğiniz araçlarımız, düzenli olarak servis kontrolünden geçer. Özel kiralık araç sigortası olan araçlarımızda kaza durumunda bir sorun yaşanmaz.

Hız kesmeden her zaman en özel şekilde hizmet almaya devam edebilmenin önemini biliyoruz. Bu neden ile verdiğimiz hizmeti en kusursuz şekilde sağlamaya çalışıyoruz. En özel beklentilere uygun araç kiralama hizmetlerimizden sizler de en etkin şekilde dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Değişik modellerde lüks araç keyfini sürebilmek amacı ile en etkin sonuçları sizler de alabilirsiniz. Bu şekilde en özel araçlara ulaşabilir, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Araç kiralama işlemlerinizi en hızlı ve sorunsuz şekilde halledeceğiniz firmamız, sizlere en farklı ve özel hizmeti sunar. Bu şekilde sizler de dilediğiniz zaman ve yerde dilediğiniz kiralamayı yapabilirsiniz. Artık istediğiniz İstanbul araç kiralama işlemleri için sadece bize ulaşmanız yeterlidir. Bu şekilde farklı ve ayrıcalıklı hizmetlerimizi de denemiş olabilirsiniz. Her zaman en etkili ve en özel sonuçları alabileceğiniz firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Bu şekilde kesintisiz ve ideal bir kiralama hizmetini sağlamış oluyoruz.

 

Site Adresi : www.tesslimrentacar.com

Telefon: 0850 520 0450  , Email: info@tesslimrentacar.com

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 AUTO–SERVICE THEME | MADE WITH LOVE!

logo-footer

Bizi Takip Edin: